K sekačkám Husqvarna,které jsou na prodejně,získáte dárek v hodnotě 1000 Kč dle vlastního výběru Zobrazit zprávu
Úvod  »  Naše služby

Naše služby

 

 • Prodej zahradní a lesní techniky
  V našich prodejnách získáte zvýhodněné ceny z doporučených prodejních cen, dárky, jiné akce a profesionální přístup.
 • Servis zahradní a lesní techniky
  Používáme značkové nářadí, přesné měřící a diagnostické přístroje.
   
 • Akční nabídky
  Nabízíme akční slevy zboží z naší nabídky. Dále nabízíme dárky ke zboží, jako dárek můžete získat například vozík Gardena ZDARMA.
   
 • Prodej na splátky
  O možnostech výhodného financování na splátky se informujte u nás na některé z našich prodejen. Vykonáváme zprostředkovatelskou činnost pro společnost ESSOX, s.r.o., a ostatní věřitele.
   
 • Půjčovna zahradní a lesní techniky
  Ochotně vám půjčíme motorovou pilu, sekačku, křovinořez nebo provzdušňovač a rádi Vám poradíme, jak s touto technikou zacházet.
   
 • Broušení nástrojů
  Brousíme řetězy, pilové kotouče, nože k sekačkám a křovinořezům.

 


Harald Wunder ml.
Naše firma má 20-ti letou tradici, zabývá se autorizovaným prodejem a servisem značkové techniky od firmy Husqvarna jako jsou křovinořezy, pily, sekačky. V naší specializované prodejně najdete rozsáhlý sortiment strojů pro práci v lesích, parcích a zahradách, včetně příslušenství. V široké nabídce najdete pily, sekačky, křovinořezy, zahradní traktory, ridery a další zahradní techniku. Pomůžeme Vám vybrat vhodné zařízení a poskytneme cenné informace, jak využít daného stroje co nejlépe. Předvedeme a vysvětlíme jak se strojem zacházet. Nabízíme značkové náhradní díly ke všem nabízeným strojům. Provádíme servis, záruční i pozáruční opravy nejen výrobků Husqvarna. Používáme značkové nářadí, přesné měřící a diagnostické přístroje.
Prodáváme zahradní techniku za akční ceny. Značková zahradní technika jako jsou pily, sekačky a křovinořezy značky Husqvarna, Partner, Gardena a další profesionální výrobci zahradní techniky. Špičková zahradní technika za akční ceny. Nakupujte zahradní techniku od profesionálů s dlouholetou tradicí.

Úvod      Husqvarna      Partner      Gardena      MCCulloch
© 2013 Simpex s.r.o.
Chytré www stránky